فیزیوتراپی در زرگنده تهران

فیزیوتراپی در زرگنده تهران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فیزیوتراپی در زرگنده تهران ، فیزیوتراپی با روش های مختلف، افراد را در قدرت و عملکرد و حرکات بدنی کمک خواهد کرد در واقع به آن ها یاری می رساند که سلامت فیزیکی و عمومی خود را افزایش داده و زندگی بهتری داشته باشند. افرادی که به طور تخصصی در این زمینه مهارت دارند را فیزیوتراپ می نامند.

فیزیوتراپیست ها با توجه به دانش خود از چگونگی عملکرد بدن، راههای کارآمدی را به بیماران تجویز کرده و سبب بهبود اوضاع حرکتی و عملکردی بدن آنها می شوند.

فیزیوتراپی در زرگنده تهران

فیزیوتراپی در زرگنده تهران، فیزیوتراپیست ها با استفاده از روش های فیزیوتراپی، افراد را در افزایش میزان انعطاف پذیری بدن، افزایش تحرک و میزان آزادی حرکتی بدن، تنفس بهتر، بهبود درد، افزایش استقامت بدن و اصلاح حرکات بدن، افزایش عملکرد قلبی و ریوی و ... خواهد شد. فیزیوتراپیست ها در بیمارستان ها و مراکز توانبخشی و واحدهای سلامت عمومی، کلینیک های خصوصی به فعالیت می پردازند. در مواقعی درد و یا آسیب، باعث شده شما قادر به عمکرد روزانه خود نباشید در این حالت باید به مراکز فیزیوتراپی مراجعه نماید. فیزیوتراپی در زرگنده آماده ارائه بهترین خدمات درمانی فیزیوتراپی به شما خواهد بود.

فیزیوتراپی عصبی در زرگنده تهران

فیزیوتراپی عصبی در زرگنده تهران، برخی از ضایعات عصبی ممکن است برای درمان به فیزیوتراپی نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، در بیماری سندرم گیلن باره که در این بیماری ریشه های عصبی نخاعی درگیر می باشند و همچنین در بیماری پولیومیلیت یا همان فلج اطفال که در این نوع بیماری شاخ قدامی نخاع درگیر است و یا در بیماری فلج بل که در این بیماری عصب چهره ای یا عصب هفتم مغزی دچار آسیب می شود. یکی دیگر از بیماری های عصبی که نیاز به فیزیوتراپی دارند، سندرم تونل کارپ می باشد که در این بیماری تنه اعصاب محیطی در مناطقی خاص دچار آسیب می شود. مرکز فیزیوتراپی عصبی در زرگنده تهران به منظور درمان ضایعات عصبی توسط شیوه های فیزیوتراپی در خدمت بیماران عزیز خواهد بود.

فیزیوتراپی عضلانی در زرگنده تهران

فیزیوتراپی عضلانی در زرگنده تهران ، گاهی کشیدگی عضلات سبب می شود بدن قادر به ادامه فعالیت طبیعی و نرمال نباشد. گاهی عضلات بدن، بر اثر ورزش کردن یا فعالیت های نادرست ممکن است دچار آسیب شوند این عضلات در ناحیه ساق پا، همسترینگ، کمر، شانه ها و بازوممکن است رخ می دهد. فیزیوتراپیست در جلسه اول با انجام حرکاتی میزان کشیدگی عضلات آسیب دیده را تشخیص داده و با توجه به میزان و شدت عارضه، نوع درمان را ارائه می دهد. چنانچه به دنبال فیزیوتراپی عضلانی در زرگنده تهران هستید می توانید با شماره های مندرج در آگهی تماس حاصل فرمایید.

فیزیوتراپی قلبی و ریوی در زرگنده تهران

فیزیوتراپی قلبی و ریوی در زرگنده تهران ، گاهی برای درمان بیماران قلبی و ریوی از روش های فیزیوتراپی استفاده می شود. فیزیوتراپی در بیماران قلبی سبب افزایش کارایی قلب و بهبود عملکرد قلبی و عروقی خواهد شد. در بیماران تنفسی نیز گاهی برای بهبود عملکرد ریه ها از روش های فیزیوتراپی استفاده می شود. با استفاده از این روش میزان اکسیژن رسانی به فرد بیمار افزایش یافته و دستگاه تنفسی وی با افزایش کارایی، ریتم طبیعی و نرمال خواهد گرفت. البته در برخی از بیماران قلبی و ریوی این روش مناسب نمی باشد و این پزشک متخصص است که نوع درمان بیمار را تشخیص می دهد. برای فیزیوتراپی قلبی و ریوی با واحد ارتباط عمومی ما تماس بگیرید تا آنها شما را در نحوه پذیرش و نوبت دهی راهنمایی نمایند.

فیزیوتراپی کودکان در زرگنده تهران

فیزیوتراپی کودکان در زرگنده تهران ، گاهی ممکن است برخی از کودکانی که به دینا می آیند گرفتار نوعی از معلولیت باشند که با درمان به موقع می توان از معلولیت دائمی و پیشرفت ضایعه جلوگیری به عمل آورد. بخی از این بیماری ها فلج اطفال، فلج های زایمانی، اختلال در مچ پا و یا کف پای صاف، در رفتگی مادرزادی استخوان ران و غیره می باشد. برای دیگر کودکان که ممکن است در اثر تصادف و یا آسیب دچار ضایعات بدنی و حرکتی شده اند و یا تحت عمل جراحی قرار گرفته اند، برای تکمیل درمان و اصلاح انحرافات از روش های فیزیوتراپی استفاده می شود. این مرکز با کادری مجرب و دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و پزشکان متخصص به عنوان بهترین مرکز فیزیوتراپی در زرگنده تهران مشغول فعالیت می باشد.

فیزیوتراپی سالمندان در زرگنده تهران

فیزیوتراپی سالمندان در زرگنده تهران ، سالمندان بر اثر کهولت سن و کاهش قدرت حرکتی بدن و یا انجام عمل جراحی نیاز به فیزیوتراپی خواهند داشت. فیزیوتراپی سالمندان با استفاده از روش های آب درمانی، لیزر درمانی، تحریک الکتریکی، مگنت درمانی، روش های کششی یا دکامپرشن و ماساژ درمانی تحت درمان قرار می گیرند. این روش ها ممکن است در هر فردی متفاوت باشد و یا ترکیبی از هر یک از این شیوه ها باشد. این مرکز درمانی با استفاده از روش های نوین فیزیوتراپی آماده انجام خدمات درمانی فیزیوتراپی سامندان در زرگنده تهران می باشد.

فیزیوتراپی منزل در زرگنده تهران

فیزیوتراپی منزل در زرگنده تهران ، برخی از بیماران به دلیل ناتوانی حرکتی قادر به حرکت نبوده  و برای درمان نمی توانند به مراکز فیزیوتراپی مراجعه نمایند. به همین دلیل باید از خدمات فیزیوتراپی در منزل استفاه کنند. در این شیوه کلیه خدمات درمانی مانند ویزیت، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی و ماساژ و سایر خدمات در منزل بیمار توسط متخصصین انجام می شود. برخی بیماری ها مانند سکته مغزی و یا فلج مغزی و ام اس که درجات شدیدی از ناتوانی حرکتی را دارند می توانند از این روش استفاده نمایند. گاهی برای انجام فیزیوتراپی در منزل نیاز به انتقال تجهیزات درمانی به منزل بیمار دارد که در این شرایط به دلیل هزینه حمل و نقل و اعزام نیروی متخصص، هزینه های بالاتری نسبت به فیزیوتراپی در مرکز خواهد داشت. این مرکز با کادری مجرب و کاردان، خدمات گسترده و با کیفیتی را در حیطه فیزیوتراپی منزل در زرگنده به انجام می رساند.

مرکز فیزیوتراپی در زرگنده تهران

مرکز فیزیوتراپی در زرگنده تهران ، فیزیوتراپی با توجه به نوع و شدت عارضه برای نواحی مختلف بدن با توجه به تجویز پزشک متخصص با روش های گوناگونی انجام می شود. این رو شها شامل لیزر تراپی، ورزش درمانی و یا همان تمرین درمانی، درای نیدلینگ، شاک ویوتراپی یا شاک ویو درمانی، الکترو تراپی، ماساژ تراپی و فیزیوتراپی در منزل انجام می شود. این مرکز فیزیوتراپی با استفاده از روش های درمانی معتبر روز دنیا و همچنین مجهز به بهترین و مدرن ترین تجهیزات مانند شاک ویو، وازوترین، مگنت، بیوفیدبک، آی اف، الکترواکوپانکچر و سایر تجهیزات، آماده ارائه بهترین خدمات درمانی می باشد. این کلینک با سالها تجربه و تخصص به عنوان برترین مرکز فیزیوتراپی در زرگنده تهران مشغول به فعالیت می باشد.

فیزیوتراپی با دفترچه بیمه در زرگنده تهران

فیزیوتراپی با دفترچه بیمه در زرگنده تهران ، خوشبختانه بیمه یکی از راههای جبران هزینه های درمانی فیزیوتراپی می باشد. این کلینیک به منظور رفاه بیشتر بیماران، با قرار داد با شرکت های بیمه خدمات بهینه و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد. شما می توانید با مراجعه به این مرکز و با توجه به نوع بیمه تان از خدمات  درمانی با قیمت مناسب استفاده نمایید. برای دریافت مشاوره و آگاهی از طرف قرارداد با شرکت های بیمه با شماره های مندرج در این آگهی تماس حاصل فرمایید.

بهترین فیزیوتراپیست در زرگنده تهران

بهترین فیزیوتراپیست در زرگنده تهران ، یک فیزیوتراپیست به منظور تشخیص درست و اصولی  و معالجه تخصصی بیماران باید همیشه اطلاعات خود را با دانش روز هماهنگ کند و از تمامی شیوه های درمانی آگاهی کامل داشته باشد. یک فیزیوتراپیست باید بداند همه بیماران به یک شکل درمان نمی شوند و خصوصیات اخلاقی همه آنها به یک شکل نیست، برخی کم تحمل تر از سایرین بوده و برای درمان نیاز به مراقبت ویژه ای دارند. فیزیوتراپیست مجرب با توجه به این موارد قادر خواهد بود درمان اصولی و مناسب برای بیماران خود داشته و میزان رضایت افراد را افزایش دهد. کلینیک ما با بهره گیری از فیزیوتراپیست با تجربه و خوش اخلاق، دارای بهترین فیزیوتراپیست در زرگنده تهران می باشد.

ارتباط با ما

logo.png
آدرس: مسیر ۱:بلوار میرداماد، نرسیده به میدان مادر، جنب مسجد الغدیر، پلاک ۱۳۳
مسیر ۲: بلوار میرداماد، خیابان نسا، خیابان زرنگار، جنب مسجد الغدیر

درباره فیزیوتراپی فانوس

کلینیک فیزیوتراپی فانوس از سال ۱۳۹۷ در فضایی مناسب و با استفاده از دستگاه های مدرن و متدهای نوین درمانی و امکانات مناسب در فضایی آرام آماده ارائه خدمات به بیماران محترم می باشد. کلینیک فیزیوتراپی فانوس ضمن رعایت استانداردهای وزارت بهداشت و پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای خدمات جامع فیزیوتراپی بیماران ارتوپدی، نورولوژی، سالمندان، آسیب های ورزشی و اختلالات کف لگن را ارائه مینماید.

 

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search