فیزیوتراپی در ونک تهران

فیزیوتراپی در ونک تهران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فیزیوتراپی در ونک تهران ، کلینیکی تخصصی است که آماده خدمت رسانی به بیماران بوده و متشکل از تیم مجرب و حرفه ای فیزیوتراپیست ها می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حوزه فعالیت ها و خدمات کلینیک فیزیوتراپی در ونک تهران، با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. 

فیزیوتراپی در ونک تهران

فیزیوتراپی در ونک تهران ، فضایی آرام و تمیز جهت ارائه خدمات درمانی با استفاده از تجهیزات مدرن می باشد. از روش های درمانی فیزیوتراپی در ونک تهران، سوزن خشک، مگنت تراپی، منوآل تراپی، لیزر تراپی، کایروپرکتیک، تمرین درمانی و توانبخشی می باشد. بیمارانی که دچار سکته مغزی، ام اس و آسیب در نواحی مختلف بدن شده اند، می توانند با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی در ونک تهران، از خدمات تخصصی این مجموعه بهره مند شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره مرکز فیزیوتراپی در ونک تهران تماس بگیرید. 

فیزیوتراپی عصبی در ونک تهران

فیزیوتراپی عصبی در ونک تهران ، ارائه راهکارهای درمانی مشکلات عصبی بیماران با رویکرد فیزیوتراپی عصبی می باشد. فیزیوتراپی عصبی در ونک تهران، در زمینه درمان کلیه آسیب های عصبی شانه، مچ دست، آرنج دست، کمر و نواحی مختلف بدن به صورت تخصصی ارائه می شود. علائم دردهای عصبی بیمار که موجب استفاده از خدمات فیزیوتراپی عصبی در ونک تهران می شود، احساس سوزش، حساسیت، درد، خواب رفتگی، سوزن سوزن شدن، ضعف و گزگز کردن می باشد. در صورتی که قصد استفاده از خدمات فیزیوتراپی عصبی را دارید، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

فیزیوتراپی عضلانی در ونک تهران

فیزیوتراپی عضلانی در ونک تهران ، توسط کارشناسان و متخصصان حرفه ای در ونک ارائه می شود. از انواع فیزیوتراپی عضلانی در ونک تهران، می توان به فیزیوتراپی لگن، گردن، مچ پا، مچ دست، نواحی پا، کمر، قفسه سینه، شانه و سرشانه، ستون فقرات و اندام های مختلف بدن اشاره نمود. روش های درمانی پیشنهاد فیزیوتراپیست متخصص در مرکز فیزیوتراپی عضلانی در ونک تهران، شامل کمپرس سرد، کمپرس گرم، ماساژ درمانی، کشش دستی، تمرینات قدرتی و روش های دیگر کاربردی می باشد. فیزیوتراپی عضلانی در ونک تهران، آماده خدمت رسانی به شما بیماران گرامی می باشد. 

فیزیوتراپی قلبی ریوی در ونک تهران

فیزیوتراپی قلبی ریوی در ونک تهران ، فعالیت هایی است که جهت درمان مشکلات قلبی و ریوی در نظر گرفته می شود. از نتایج و اهداف فیزیوتراپی قلبی ریوی در ونک تهران، می توان به جلوگیری از تجمع ترشحات ریوی، افزایش عملکرد ماهیچه های تنفسی، بهبود تهویه، پیشگیری از آتلکتازی، تصحیح الگوی تنفسی، بهبود سرفه و بهبود استقامت فعالیت های عمومی می باشد. متخصصان فیزیوتراپی قلبی ریوی در ونک تهران، با استفاده از تکنیک های دستی همانند شیکینگ، ویبریشن و پرکاشن، گرفتن سرفه، تمرینات تنفسی، انجام ساکشن و تکنیک های تخلیه، موجب بهبود وضعیت جسمانی مخاطبان می گردند. جهت اخذ مشاوره، با شماره مرکز فیزیوتراپی قلبی ریوی در ونک تهران تماس بگیرید. 

فیزیوتراپی کودکان در ونک تهران

فیزیوتراپی کودکان در ونک تهران ، یکی از انواع فیزیوتراپی بوده که جهت تقویت و بهبود کارکرد تاندون، عضلات و آسیب های جسمانی به کار برده می شود. فرآیند فیزیوتراپی کودکان در ونک تهران موجب می شود کودکانی که دچار آسیب های جدی از جمله ترک خوردگی، رگ به رگ شدن، سوختگی، شکستگی و اختلالات عصبی هستند، در کمترین زمان در مسیر بهبود قرار بگیرند. فیزیوتراپی کودکان در ونک تهران، جهت رفع مشکلات ارتوپدیک، ضایعات مغزی نخاعی، تروماتیک، ضایعات اعصاب محیطی، مشکلات ژنتیکی و مادر زادی و مشکلات قلبی-تنقس می باشد. اگر کودک شما والدین گرامی، نیاز به فیزیوتراپی کودکان در ونک تهران را دارد، با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید. 

فیزیوتراپی سالمندان در ونک تهران

فیزیوتراپی سالمندان در ونک تهران ، خدمات تخصصی است که توسط فیزیوتراپیست های ماهر و با تجربه ارائه می گردد. روش های درمانی متفاوتی در زمینه فیزیوتراپی سالمندان در ونک تهران از جمله تحریک الکتریکی، آب درمانی، گرما درمانی، طب فشاری، ماساژ درمانی، الکتروتراپی، مگنت تراپی و ورزش درمانی می باشند. با توجه به نیاز سالمندان به درمان های فیزیوتراپی سالمندان در ونک تهران، فیزیوتراپی زانو، مچ دست، کمردرد، گردن، مغز و اعصاب، آرنج، شانه، سرشانه، آرتروز، مچ پا، لگن، ستون فقط و آرتروز با نظارت فیزیوتراپیست های حرفه ای و متخصص انجام می شود. شماره های مرکز فیزیوتراپی سالمندان در ونک تهران، در سایت قید شده است. 

فیزیوتراپی منزل در ونک

فیزیوتراپی منزل در ونک ، از راحت ترین و بهترین روش های فیزیوتراپی به خصوص برای سالمندان، به شمار می آید. از مشکلاتی که برای بیماران رخ می دهد، می توان به فیزیوتراپی آرنج، گردن، زانو، مچ دست، مچ پا، ستون فقرات، لگن، آرتروز، روماتیسم، کمر درد، مغز و اعصاب، شانه و سرشانه اشاره نمود. هر یک از بیماری های ذکر شده در فرآیند فیزیوتراپی منزل در ونک، تحت درمان قرار می گیرند. از مزایای فیزیوتراپی منزل در ونک، می توان به کاهش زمان در رفت و آمد، استفاده از ابزارهای مفید، حضور اعضای خانواده در کنار بیمار، آرامش و آسایش بیشتر بیمار اشاره نمود. اگر قصد فیزیوتراپی در منزل را دارید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. 

مرکز فیزیوتراپی در ونک

مرکز فیزیوتراپی در ونک ، کلینیک تخصصی فیزیوتراپی است که با حضور متخصصان و فیزیوتراپیست های ماهر، خدمات حرفه ای به بیماران ارائه می دهد. مرکز فیزیوتراپی در ونک، شامل فیزیوتراپی گردن، مچ دست، زانو، کمر، آرنج، ستون فقرات، لگن و سایر نواحی بدن می شود. مرکز فیزیوتراپی در ونک، از به روزترین و مدرن ترین تجهیزات فیزیوتراپی جهت درمان بیماری ها استفاده می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کلیه خدمات درمانی مرکز فیزیوتراپی در ونک، با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

فیزیوتراپی با دفترچه بیمه در ونک تهران

فیزیوتراپی با دفترچه بیمه در ونک تهران ، با هدف کاهش هزینه های درمانی بیماران ارائه می گردد. بسیاری از مراجعه کنندگان به فیزیوتراپی با دفترچه بیمه در ونک تهران، دچار مشکلاتی در زمینه  لگن، مچ پا، مچ دست، کمر درد، زنان و زایمان، کمر درد، گردن، آرنج، شانه، سرشانه، مغز و اعصاب، زانو و ستون فقرات می باشند. در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات تخصصی فیزیوتراپی دارید می توانید به کلینیک فیزیوتراپی با دفترچه بیمه در ونک تهران مراجعه نمایید. مرکز فیزیوتراپی با دفترچه بیمه در ونک تهران، آماده خدمت رسانی به بیماران گرامی است. 

بهترین فیزیوتراپیست در ونک تهران

بهترین فیزیوتراپیست در ونک تهران ، متخصص فیزیوتراپی است که دارای مهارت و تجربه زیادی در زمینه درمان بیماری می باشد. بهترین فیزیوتراپیست در ونک تهران از انواع روش های درمانی مانند الکتروتراپی، منوآل تراپی، نوروفیدبک، اولتراسوندتراپی، ورزش درمانی، ماساژ درمانی، مگنت تراپی، طب سوزنی، طب فشاری و کشش ستون فقرات جهت درمان بیماری استفاده می نماید. بهترین فیزیوتراپیست در ونک تهران، آماده خدمت رسانی به بیمارانی است که دچار آسیب هایی در نواحی گردن، کمر، شانه، آرنج، زانو، لگن و نواحی دیگر شده اند. جهت اخذ خدمات بهترین فیزیوتراپیست در ونک تهران، با شماره های قرار گرفته در سایت تماس بگیرید.

ارتباط با ما

logo.png
آدرس: مسیر ۱:بلوار میرداماد، نرسیده به میدان مادر، جنب مسجد الغدیر، پلاک ۱۳۳
مسیر ۲: بلوار میرداماد، خیابان نسا، خیابان زرنگار، جنب مسجد الغدیر

درباره فیزیوتراپی فانوس

کلینیک فیزیوتراپی فانوس از سال ۱۳۹۷ در فضایی مناسب و با استفاده از دستگاه های مدرن و متدهای نوین درمانی و امکانات مناسب در فضایی آرام آماده ارائه خدمات به بیماران محترم می باشد. کلینیک فیزیوتراپی فانوس ضمن رعایت استانداردهای وزارت بهداشت و پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای خدمات جامع فیزیوتراپی بیماران ارتوپدی، نورولوژی، سالمندان، آسیب های ورزشی و اختلالات کف لگن را ارائه مینماید.

 

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search