مقالات

فیزیوتراپی گردن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فیزیوتراپی گردن ، یکی از روش های درمانی در درمان گردن درد، که از آرتروز گردن، تصادفات رانندگی ،کار زیاد با کامپیوتر و یا نشستن زیاد ناشی می شود فیزیوتراپی ناحیه گردن است. آسیب به گردن می تواند توانایی فرد را برای انجام کارهای روزانه محدود کند و باعث درد در شانه، بازو و یا دست شود.

کلینیک فیزیوتراپی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کلینیک فیزیوتراپی ، فیزیوتراپی یکی از زیرمجموعه های علوم پزشکی و توان بخشی است که هدف از آن پیشگیری از بیماری‌ها، درمان، توان‌بخشی، بهبود کیفیت زندگی و ارتقای سطح سلامت جامعه است. 

قیمت فیزیوتراپی در منزل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

قیمت فیزیوتراپی در منزل ، انواع خدمات فیزیوتراپی در منزل شامل درمان دیسک کمر و گردن ، آسیب‌های مفصلی، پوکی استخوان ، صدمات نورولوژی، مانند ام اس ، پارکینسون ، گیلن باره ، فلج بلز صورت ، فلج مغزی و نخاعی و… می باشند.

ارتباط با ما

logo.png
آدرس: مسیر ۱:بلوار میرداماد، نرسیده به میدان مادر، جنب مسجد الغدیر، پلاک ۱۳۳
مسیر ۲: بلوار میرداماد، خیابان نسا، خیابان زرنگار، جنب مسجد الغدیر

آخرین مقالات

درباره فیزیوتراپی فانوس

کلینیک فیزیوتراپی فانوس از سال ۱۳۹۷ در فضایی مناسب و با استفاده از دستگاه های مدرن و متدهای نوین درمانی و امکانات مناسب در فضایی آرام آماده ارائه خدمات به بیماران محترم می باشد. کلینیک فیزیوتراپی فانوس ضمن رعایت استانداردهای وزارت بهداشت و پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای خدمات جامع فیزیوتراپی بیماران ارتوپدی، نورولوژی، سالمندان، آسیب های ورزشی و اختلالات کف لگن را ارائه مینماید.

 

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search