مقالات

فیزیوتراپی در زرگنده تهران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فیزیوتراپی در زرگنده تهران ، فیزیوتراپی با روش های مختلف، افراد را در قدرت و عملکرد و حرکات بدنی کمک خواهد کرد در واقع به آن ها یاری می رساند که سلامت فیزیکی و عمومی خود را افزایش داده و زندگی بهتری داشته باشند. افرادی که به طور تخصصی در این زمینه مهارت دارند را فیزیوتراپ می نامند.

فیزیوتراپی در ونک تهران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فیزیوتراپی در ونک تهران ، کلینیکی تخصصی است که آماده خدمت رسانی به بیماران بوده و متشکل از تیم مجرب و حرفه ای فیزیوتراپیست ها می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حوزه فعالیت ها و خدمات کلینیک فیزیوتراپی در ونک تهران، با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. 

فیزیوتراپی در شریعتی تهران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

فیزیوتراپی در شریعتی تهران ، با کادر مجرب و متخصص فیزیوتراپیست، آماده خدمت رسانی تخصصی به بیماران و مراجعه کنندگان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات تخصصی فیزیوتراپی در شریعتی تهران، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فیزیوتراپی گردن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فیزیوتراپی گردن ، یکی از روش های درمانی در درمان گردن درد، که از آرتروز گردن، تصادفات رانندگی ،کار زیاد با کامپیوتر و یا نشستن زیاد ناشی می شود فیزیوتراپی ناحیه گردن است. آسیب به گردن می تواند توانایی فرد را برای انجام کارهای روزانه محدود کند و باعث درد در شانه، بازو و یا دست شود.

کلینیک فیزیوتراپی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کلینیک فیزیوتراپی ، فیزیوتراپی یکی از زیرمجموعه های علوم پزشکی و توان بخشی است که هدف از آن پیشگیری از بیماری‌ها، درمان، توان‌بخشی، بهبود کیفیت زندگی و ارتقای سطح سلامت جامعه است. 

ارتباط با ما

logo.png
آدرس: مسیر ۱:بلوار میرداماد، نرسیده به میدان مادر، جنب مسجد الغدیر، پلاک ۱۳۳
مسیر ۲: بلوار میرداماد، خیابان نسا، خیابان زرنگار، جنب مسجد الغدیر

درباره فیزیوتراپی فانوس

کلینیک فیزیوتراپی فانوس از سال ۱۳۹۷ در فضایی مناسب و با استفاده از دستگاه های مدرن و متدهای نوین درمانی و امکانات مناسب در فضایی آرام آماده ارائه خدمات به بیماران محترم می باشد. کلینیک فیزیوتراپی فانوس ضمن رعایت استانداردهای وزارت بهداشت و پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای خدمات جامع فیزیوتراپی بیماران ارتوپدی، نورولوژی، سالمندان، آسیب های ورزشی و اختلالات کف لگن را ارائه مینماید.

 

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search